Kdo je Fera?Fera, bavlnkovitá rastafariánka, která se stala členkou naší domácnosti coby mé alter ego pro účely projektu 365 (viz). Po úspěšném dokončení zmíněného projektu mi bylo líto Feru jen tak odložit do krabice, a tak jsem se rozhodla, že ve fotografování budu pokračovat, ale tentokrát v trochu volnějším tempu.

Nejlíp se mi vždycky fotilo na výletech. Cestování, procházky, geocaching - to je něco pro nás. Proč tedy nevzít Feru s sebou, že? A tak vznikl tento cestovatelský fotoblog. Doufám, že Fera si užije hodně výletů, podobně jako její velký vzor sádrový trpaslík z filmu Amélie z Montmartru.P.S. Fera dostala jméno díky své podobnosti s Ferdou Mravencem (Ferda --> Fera). Její vzezření nemá nic společného s mým náboženským či jiným ideologickým přesvědčením. Takovouto postavičku jsem si pořídila proto, že mi v krámku na vánočních trzích prostě padla do oka.
Looney & Czechbart
2012

Ráda bych s Ferou navázala na třistapětašedesátku z roku 2011 (viz), ale ono je to docela náročné: neustále s sebou tahat foťák, přemýšlet kde, s kým, s čím nebo jak udělat snímek, a nakonec zjistit, že opravdu není každý den posvícení a prostě jen tak něco "prásknout". Což není úplně to pravé ořechové.

Takže letos opět v mírném, spíše cestovním, příležitostném duchu. Možná z toho nakonec bude regulérní třiapadesátka, ale radši nic neslibuju.

Looney, 2013

Třiapadesátka nakonec dokončena! K prohlédnutí na tomto blogu i v Picasa albu (viz odkaz nahoře Bylo nebylo) V roce 2014 si zase trochu pocestujeme.
Looney, 2014

Žádné komentáře:

Okomentovat